Қызылжар ауданының әкімдігімен ынтымақтасу туралы меморандумға қол қойылды

Өткен аптада М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті мен Қызылжар ауданы әкімдігі арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Бұл меморандумның мақсаты - ауыл шаруашылығы өнімінің өндірісіне ғылыми әзірлемелер мен инновациялық технологиялар енгізу.

Оқу ордамыздың ғалымдары көптеген бағыттар бойынша ғылыми жұмыстар жүргізеді. Олардың әзірлемелері мен болжалды  технологиялары ұлт шаруашылығынң түрлі салаларында қолданылады. 24 жоба да дайын. 2008-2009 жылдары "Берёзка-Агро" және "Большемалышенское" ЖШС алқаптарында біздің ғалымдар құрған, астық өнімділігі мен тұқымның шығымдылығын айтарлықтай жоғарылатқан аспаптарды қолдана отыра, сынақтар өткізілген болатын.

Оқу ордамыз жұмыс нәтижелері өңірдің барлық салаларында табысты қолданылатындай ғылыми жұмысты дамытып, алға жылжытуға тырысуда.

01.10.2015