Сыбайлас жемқорлықпен күресуге арналған кездесу

16.10.2012. Қазақстанда сыбайлас жемқорлықпен кеңінен күрес жүргізіледі. Осы аптада «Нұр Отан» ХДП СҚОФ төрағасының бірінші орынбасары Қайрат Пішенбаев, «Нұр Отан» ХДП парламентаризм Институты ҒЗИ сарапшысы Серік Төлеутаев, Сенат депутаты Иран Әміровтің қатысуымен жоғарыда айтылған мәселе қозғалып, Қазақстандағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы Заңды бұзу және парақорлықпен күресу әдістері туралы айтылды.

СҚМУ ғылыми жұмысы жөніндегі проректор Александр Тукачев университте өткізілетін сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-шаралармен таныстырды.Олар: емтихан қабылдайтын сарапшылар комиссиясын құру, ретормен тікелей пошта байланысын орнату, заң кеңес беру, студенттер арасында тәуелсіз сауалнама жүргізу.   Осы бағытта «Нұр Отан» партиясының жас мүшелері зор қызмет етеуде.

Қайрат Пішенбаев СҚМУ қызметкерлері мен студенттер қауымын 75-жылдық мерейтойымен құттықтап, «Нұр Отан» партиясы бағдарламасын жүзеге асырғаны және белсенді қоғамдық жұмысы үшін алғыс хаттар табыс етті.

18.10.2012