Университетте Мұғалімдер күні мен Қарттар күні атап өтілді

Ұстаз кәсібін бағалау өте қиын, себебі  бізге әлеммен танысып, онда өз орныңды табуға олар көмектеседі. Халықаралық Мұғалымдір күні өткен салтанатты кеш біздің құрметті оқытушыларымызға және зейнеткерлік демалысқа шыққан жандарға арналды.

ЖОО ректоры Оңдасын Бәйкенұлы Әшімов іс-шараны аша отыра әріптестерін құттықтап, оларға денсаулық тіледі.

Салтанатты іс-шарада университеттің дамуына баға бермес үлес қосқан ЖОО еңбек ардагерлері, үздік педагогтері және қызметкерлері ҚР БҒМ грамоталарымен, үлкен алтын медальдармен және құрмет грамоталарымен марапатталды.

Біздің оқытушыларды педагогикалық іске адал, студенттерге деген махаббат және оларға терең әрі орнықты білім беруге деген ұмтылыс біріктіреді. «Бұрынғы педагог» деген ұғым жоқ, сондықтан зейнеткерлік демалыстағы барлық жандар туған ұжымымен байланысты үзбеуде, ал олардың көбі әлі де еңбектерін жалғастыруда.

Іс-шара ұнамды әрі достық атмосферада өтті. Әр факультеттің студенттері өз педагогтері үшін бір-бір нөмірден дайындаған. Сондай-ақ, университет пен қаламыздың шығармашылық ұжымының концерттік бағдарламасы тамашаланды. Бір сарында өткен мерекенің әрбір нөміріне көрермендер қол соға отыра, өздерінің алғыстарын білдірді.

09.10.2015