Спорт клубы ПОҚ арасында шахмат біріншілігін өткізді

"Сұңқар" спорт клубы 6-7 қазан аралығында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ профессорлық-оқытушылар құрамы арасында Мұғалімдер күніне арнап шахмат біріншілігін өткізді. Бұл жарысқа 5 команда қатысты.

Қайсар күрестен соң командалық бірінші орынды жаратылыстану ғылымдары және спорт және ақпараттық технологиялар факультеттері иеленсе, тіл және әдебиет институты үшінші орында.

Жеке құрамда келесілер жеңімпаз атанды: ерлер арасында -  "География және экология" кафедрасының доценті Пашков С.В., қыздар арасында "Ақпараттық технологиялар" кафедрасының меңгерушісі Шевчук Е.В.

Жеңімпаздарды құттықтай отыра, келесі жылы жаз мезгілінде өтетін облыстық жарыстарда лайықты ойын көрсетсін деп тілейміз.

09.10.2015