Университетте EXPO-2017 үшін еріктілерді даярлау мәселесі талқыланды

Өзекті тақырыптардың бірі – EXPO-2017 өткізу – оқу ордамыздың қабырғасында талқыланды. Кездесуге облыс әкімінің орынбасары Мұхтар Наурызбайұлы Манкеев және ректор Оңдасын Бәйкенұлы Әшімов қатысты. Олар студенттермен бірге еріктілерді даярлау бойынша негізгі сұрақтарды қарастырды.

Халықаралық арнайы көрмені өткізу үшін 85 мың еріктілер қажет. Біздің облысымыздан 2017 жылдың мамыр-маусым айларында бас қаламызға 100 адам жіберіледі. Олардың қатарында біздің студенттеріміз де бар. Тек лайықтылар ғана іріктеледі: білімді, үш тілді жетік меңгерген және бұқаралық-мәдени іс-шараларға қатысу тәжірибесі бар.

Біздің университет еріктілер қозғалысының негізі болуы тиіс. Келесі жылы тақырыптық тілдік курстар мен тренингтер өткізу жоспарда. Әкім облысының орынбасары Мұхтар Манкеевтің айтуынша, "ЭКСПО-2017" көрмесін өткізу барысында туристік желісі белгіленеді. Астанаға біздің облысымыз арқылы өтетін қонақтар үшін экскурсиялар жасалады деп болжанады.

Бүгіндеайтарлықтай әр адамның тарихна ену, масштабты оқиғаның куәгері болу және өз ой өрісін кеңейту мүмкіндігі бар. Оған тек қалау мен күш-жігер ғана қажет!

12.10.2015