СҚО әкімінің орынбасары университте инновациялық менеджмент жөнінде дәріс оқыды

Өткен бейсенбіде университетімізде СҚО әкімінің орынбасары Мұхтар Манкеев "Инновациялық менеджмент" тақырыбында мамандануы бойынша білім алды. Іс-шарада Мұхтар Наурызбайұлы студенттерге аталмыш шәкіртақының бірегей мүмкіндіктері, сондай-ақ, инновациялардың дамуы және табысты бизнес жүргізу туралы баяндап берді.

Стартап — бұл кез келген бастаушы бизнес. Біздің өңірде ол дұрыс дамымаған, сондықтан қонағымыздың баяндамысының мақсаты студенттерді өзін-өзі дамыту және табысты ойларын жүзеге асыру үшін ынталандыру болды. Стартап-жобаларды қолдау Қазақстан Республикасы үкіметінің алдына қойған басты міндеттерінің бірі болып табылады.

16.10.2015