Психологиялық кеңес беру кабинеті жұмысын жалғастырады

Университетімізде психологиялық кеңес беру кабинеті 5 жыл жұмыс жасап келеді. Психолог маманға өз мәселелерімен студенттер ғана емес, сондай-ақ, ЖОО қызметкерлері де барады.

Бұл шағын да жайлы кабинетке үрейлерімен және сенімсіздіктерімен күресіпб сырлы дүниелерімен бөлісуге келеді. Сазды-педагогикалық факультеттің "Психология" кафедрасының оқытушысы Татьяна Михайловна Комкина бұл жерде жұмыс істегеніне үш жыл болды, ол көптеген келушілерге өз көмегін көрсете білді.

Бейімделуге байланысты оқу үдерісіндегі қиындықтар әсіресе бірінші курс студенттерінің психолог маманның кеңесіне жүгінуге тура келтіреді. Ата-аналарынан жырақта жүріп, сағыныштары басылмай жүрген білім алушылардың да мәселелері бар.

Психолог маманға сенім білдіру шешімін кез келген адам қабылдай бермейді. Бұнымен күресу үшін тұрақты түрде жұмыс істейді. Енді университет сайтында виртуалды режимде әңгіме жүргізуге болатын психолог блогы бар.

Татьяна Михайловна бүгінгі таңның жастары арасында тұлғааралық қарым-қатынас жасау мәселелері бар екенін атап өтеді. Бұл, ең алдымен, әлеуметтік желілердің таралуымен байланысты. Мұндай студенттерге көмек көрсету үшін Татьяна Михайловна апта сайын психологиялық тренинг өткізеді.

Психологиялық кеңес беру кабинеті дүйсенбі және жұма аралығында 3 корпустың №159  аудиториясында сағат 9.00-ден 15.00-ге дейін жұмыс істейді. Кеңес беру екі тілде жүргізіледі. Құпиялылық ұстанымы сақталады.

02.11.2015