Астана қаласында "Жасыл ел" еңбек маусымының қорытындысы жасалды

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Жасыл ел" жастар еңбек жасақтары республикалық штабымен бірлесіп, "Жасыл ел" жалпыұлттық бастамасының 10 жылдығына арналған кешенді іс-шаралар өткізді.

2015 жылғы 13 қарашада Бейбітшілік және келісім сарайында (Астана қаласы) "Жасыл ел" жастар еңбек жасақтары еңбек маусымның салтанатты жабылу рәсімі өткізілді.

Іс-шара аясында мерекелік концерттік бағдарлама қойылып, 2015 жылдың қорытындысы бойынша "Үздік штаб", "Үздік менеджер", "Үздік жұмыс беруші", "Үздік сарбаз", "Үздік жасақ", "Үздік жоғару оқу орны", "Үздік эко-жоба", "Үздік командир", "Үздік жетекші", "Үздік онлайн штаб" номинацияларымен сарбаздар марапатталады.

Оқу ордамыз "Үздік жоғары оқу орны" номинациясында жеңімпаз атанып, дипломмен және құнды сыйлықпен марапатталды.

18.11.2015