Республикалық география олимпиадасының жеңімпаздарын құттықтаймыз

27 наурыз күні Шығыс-Қазақстан университетінде (Орал қ.) өткен «География» мамандығы бойынша Республикалық олимпиада аяқталды. Біздің 4 курс студенттеріміз Лилия Еньшина мен Дина Шугулова жақсы нәтиже көрсетті. Дина екнші орынға ие болса, Лилия – олимпиада жеңімпазы болып атанды. Жалпыкомандалық қорытынды бойынша қыздарымыз бірінші орынға ие болды.

Студенттерді интеллектуалдық жарысқа даярлағандар: доцент Сергей Пашков пен география және экология кафедрасының аға оқытушысы Ирина Лиходумова.

Ереже бойынша Республикалық олимпиада – 2014 М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да өтетін болады.

05.04.2013