Әйгілі журналистер болашақ әріптестерімен кездесті

Оқу ордамызда Сапа апталығы шеңберінде "Журналистика" мамандығы студенттерінің бұқаралық ақпарат құралдарының әйгілі өкілдерімен шығармашылық кездесуі өтті.

Кездесуге өңіріміздің және еліміздің әйгілі журналистары қатысты. Олардың арасында ҚР құрметті журналисі Раиса Бекмұхаметова, "Казахстанская правда" газетінің жеке корреспонденті Валерий Мерцалов және "Северный Казахстан" газетінің журналисі Юлия Мальдина болды.

Бұқаралық ақпарат құралдарының болашақ қызметкерлерінде қызықтыратын сұрақтарын қою, кәсіп жайлы білу және әйгілі адамдардың өздерімен әңгімелесу мүмкіндігі болды. Журналистер болса жинақталған білімдерімен бөлісіп, жас болашақ әріптестеріне шығармашылық табыс тіледі.

Жалпы, кездесу қызықты өтті, себебі өз істерінің шеберлері бастаушы журналистерді шабыттандыра білді және олар үшін шығармашылық әлеуетті жүзеге асырудың жаңа мүмкіндіктерін ашты.

30.11.2015