Университетте этномәдени бірлестіктердің жетекшілері мен мүшелеріне арналған семинар өткізілді

Өткен аптада университетімізде "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасының бастауымен үйретуші семинар өтті. Іс-шара барысында этномәдени бірлестіктердің жұмысы талқыланды.

Кездесуде этномәдени ұйыдардың мүшелері ұлттық құндылықтарды, тіл мен тарихты сақтау тақырыбы, қазақ тіліне оқыту және жастарды туған өлкелерімен байланыстыру сауалдарын қарастырды. Семинар ұйымдастырушысы - Людмила Гривеннаяның жетекшілігімен "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасы.

Семинарға дипломдық және ғылыми жұмыстарының тақырыбы Қазақстанда мекен ететін ұлттардың мәдениетіне қатысты студенттеріміз бен қала мектептерінің оқушылары қатысты.

Семинар ұйымдастырушылары мен қатысушылары аталмыш іс-шараның маңызды екенін атап өтті. Еліміздің саясатының басты бағыттарының бірі ретінде мәдени мұра мен ұлт бірлігі сауалдары барлық деңгейде талқылануы тиіс.

14.12.2015