Университет ректоры мен қызметкерлері Тәуелсіздік күніне орай марапатталды

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында мемлекеттік және қоғамдық қызметке сіңірген еңбегі үшін, халықтар арасындағы достық пен ынтымақтастықты нығайтуға, еліміздің мәдени және әлеуметтік-экономикалық дамуына қосқан елеулі үлесі үшін ҚР ҰҒА академигі, техника ғылымдарының докторы, профессор, М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің ректоры Оңдасын Бәйкенұлы Әшімов «Парасат» орденімен, ал химия ғылымдарының докторы, профессор Владилен Васильевич Поляков «Ерен еңбегі үшін» медалімен марапатталды.

Сонымен қатар, Қазақстан халқының бірлігін, қоғамдық келісім мен қазақстандық патриотизмді нығайтуға лайықты үлес қосқаны үшін Қазақстан халқы Ассамблеясының мақтау қағазымен ҚХА кафедрасының меңгерушісі, доцент Людмила Александровна Гривенная марапатталды.

22.12.2015