ЖОО менеджменті жүйесін бағалау бойынша зерттеулер қорытындысы жасалды

2015 жылы университеттің менеджмент жүйесін бағалау бойынша зерттеу жүргізілді. Зерттеу шеңберінде сауалдамаға ЖОО оқытушылары, қызметкерлері мен бөлімшелердің жетекшілері қатысты. Аталмыш зерттеу түрі М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да 2006, 2007 және 2009 жылдары да жүргізілген. Есепте зерттеу жүргізу әдістемесі, нәтижелері, өзгерістердің салыстырмалы талдауы мен негізгі қорытындылар ұсынылған.

Университеттің менеджмент жүйесін бағалауының негізгі нәтижелері

Аталмыш сауалнама ЖОО-да басқару қызметінің, ең алдымен, жақсартуды қажет ететін әлсіз жақтарын айқындауға және оларды жетілдіру бойынша шараларды мақсатылы орындауға мүмкіндік туғызады.

01.02.2016