Республика олимпиадасының жеңімпаздарын құттықтаймыз

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлемдік тілдер университеті (Алматы қ.) негізінде2013 жылдың 29-30 наурызында «Шет тілдері» мамандықтары бойынша Республикалық студенттік олимпиада өтті. Тіл және әдебиет институты 5В011900 «Шет тілі: екі шет тілі» және 5В020700 «Аударма ісі» мамандықтарының жеңімпаз студенттерін құттықтаймыз!

Нәтижелер:

5В011900 «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы бойынша:

• Алексеев Алексей, ИЯ-10-1 тобының студенті – 2 орын
  • Ерденова Зарина, ИЯ-09-1 тобының студенті – 3 орын

Олимпиадаға қатысушылар келесі номинациялар бойынша жеңімпаз атанды:

• Ерденова Зарина, ИЯ-09-1 тобының студенті – «Ең үздік үй тапсырмасы» номинациясы үшін  («Межкультурная коммуникация как основа иноязычного образования» тақырыптағы жобалық жұмыстың презентациясы)
  • Сүлейменова Дана, ИЯ-09-1 тобының студенті – «Ең үздік эссе» номинациясы үшін

5В020700 «Аударма ісі»  бойынша:

• Абдувалиев Руслан, ПД-10 тобының студенті 9 – «Ең үздік жазбаша аударма» номинациясы үшін
  • Бакишев Саян, ПД-10 тобының студенті – «Ең үздік ауызша аударма» номинациясы үшін
10.04.2013