Университетте жаттықтырушы семинар өтті

2016 жылғы 26 ақпанда М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Конфессияаралық толеранттылық және этносаралық келісім сұрақтары бойынша ғылыми және публицистикалық мәтіндер, БАҚ баяндамаларын даярлау" тақырыбында жаттықтырушы семинар өтті.

Семинардың бірлесе ұйымдастырушысы "Нұр Отан" партиясының "Болшақ" филиалы болды.

Жаттықтырушы семинардың мақсаты - ғылыми және публицистикалық мәтендер, БАҚ баяндамаларын даярлаудың негізгі ұстанымдарымен таныстыру.

Семинар өз алдына білім алушылардың ғылыми мәтінді талапқа сәйкес, сілтемелер мен қолданылған әдебиеттер тізімін ресімдеу ережелері туралы түсініктерін тереңдету міндетін қойған болатын.

Семинар ғылыми мәтіндерде, БАҚ баяндамаларында конфессияаралық және этносаралық қатынастар сұрағы бойынша арнайы терминдерді дұрыс қолдануға тарту мақсатында өткізілді.

Семинарға қатысқан СҚО Дін істері басқармасының "Конфессияаралық қатынастарды талдау және дамыту орталығы" КММ Талдау және әлеуметтік зерттеулер бөлімінің өкілдері бұқаралық ақпарат құралдарындағы конфессияаралық қатынастар сұрағы жөніндегі жарияланымдарға талдау жүргізді.

Жаттықтырушы семинарға 40-қа жуық адам қатысты. Олардың ішінде Петропавл қаласы мектептерінің ұстаздары, Солтүстік Қазақстан облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының этномәдени бірлестіктерінің мүшелері, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ оқытушылары мен студенттері болды.

29.02.2016