СҚМУ студенттері Республикалық шет тілдері бойынша пәндік олимпиадада жүлделі орындар алды

"Шетел тілі: екі шетел тілі" және "Аударма ісі" мамандықтарының студенттері 26-27 ақпанда Алматы қаласында Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университетінде өткен жыл сайынғы Республикалық "Шет тілдері" мамандықтары бойынша пәндік олимпиадаға қатысып қайтты.

Биыл неміс тілі бойынша I орынды ИЯ-12 тобының студенті Аида Махметова, ағылшын тілі бойынша ІІ орынды ИЯ-14 тобының студенті Серік Айнур, ал "Аударма ісі" мамандығының 4 курс студенті Герасименко Александр IV орынды иеленді. Студенттерімізді құттықтаймыз!!!

03.03.2016