Университетте VII "Таң Шолпан" вокалдық орындаушылық байқауы өтті

Оқу ордамызда жетінші рет "Таң Шолпан" вокалдық орындаушылық байқауы өтті. Биыл 30 адам өз дарындылықтарын паш етті.

Облыстық байқау дарынды жандардың басын қосты. Әр орындаушы өз дарындылығын ашық әрі өзіндік ерекшелігімен танытатын бағытты таңдаған. Байқауда музыкалық композициялар әлемнің әртүрлі тілінде, қазақша, орысша, ағылшынша, украинша, французша, және түрлі классика, джаз, заманауи эстрадалық музыка стилінде тыңдалды. Қатысушылар әуендерді жалғыздан да, топпен де орындады.

Байқауға қатысушылар өз шеберліктерін көрсетіп, көрермендерге ұмытылмас жақсы көңіл-күй сыйлады.

Қатысушылар сан-қилы әдемі костюмдерде өнер көрсетті. Бұл музыкалық шығармашылықты одан әрі көркемдей түсті.

Қазылар алқасының мүшелеріне таңдау жасау қиынға соқты. Себебі қатысушылар өздерінің креативтілігін, шеберлілігін көрсете білді. Дегенменде жеңімпаздар аталды. Байқау гран-приі "Музыка пәндері" кафедрасының әйелдер вокалдық ансамбліне берілді.

Байқауда университетіміздің студенттері ерекшеленгендерін атап кеткен жөн. Кәсіби дайындық, дауысты қоя білу, ең бастысы - дарындылық жүлделі орындар алуға көмектесті.

03.03.2016