ҚХА кафедрасы "Патриот болу деген нені білдіреді?" тақырыбында студенттік эссе байқауын жариялайды

"Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасы 2016 жылғы 1-25 сәуір аралығында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай "Патриот болу деген нені білдіреді?" атты студенттік эссе байқауын өткізеді.

Байқау "Бес институционалдық реформаны жүзеге асыру бойынша 100 нақты қадам" ұлт жоспарын орындау шеңберінде ұйымдастырылып отыр.

Байқау студент жастарға "патриотизм" ұғымының мәнін және оның құнды маңыздылығын түсіндіру, Тәуелсіз Қазақстан болу жылдары елдің жиналған жетістіктерін мақтаныш ете көрсету, жастар алдында тұрған "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық идеясы шеңберінде тұрған міндеттерді мойындау,бірлік пен келісімнің негізін салушы қағидалардың алдын алу мақсатымен ұйымдастрылды.

Байқауға қатысуға М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың барлық мамандықтарының 1-3 курс студенттері шақырылады.

Байқауға қатысу үшін 2016 жылғы 25 сәуірге дейін электронды нұсқада өтініш жасап, байқау эссесін жіберу қажет.

Байқау қорытындысы 2016 жылғы 29 сәуірде жасалады, ал нәтижелері М. Қозыбаев атындағы СҚМУ сайтында және облыстық БАҚ-та жарияланады.

Байқау жеңімпаздары дипломдармен және сыйлықтармен марапатталады. Үздік эссе студенттердің шығармашылық еңбектерінің жинағында жарық көреді.

Эссе байқауы туралы толық ақпаратты Ережеден көруге болады.

01.04.2016