БМБТӘ кафедрасының студенттері қолдан жасалған бұйымдар көрмесін өткізді

Сазды-педагогикалық факультетте Бастауыш және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі кафедрасының студенттері қолдан жасалған бұйымдар көрмесін ұйымдастырды.

Бұйымдарды жасауда студенттердің қиялы мен шығармашылығы бай әрі күтпеген жерден болды: көрмеге салфеткадан жасалған гүлшоқтар, мерекелік ашық хаттар, тұзды қамырдан жасалған панно және басқа да көптеген кәдесыйлар қойылды. Бұл жұмыстарды білім алушылар Еңбек практикумы секілді көркем-эстетикалық циклдің пәндері бойынша тәжірибелік және лабораториялық сабақтар кезінде орындаған.

Бұйымдар түрлі тақырыпта, қалыпты материалдардан және түрлі техникада жасалған. Олардың бәрі өз шеберлігімен басқаларды қуантып, шығармашылық идеялармен бөлісу үшін шын жүректен және сүйіспеншілікпен жасалған.

Мұндай үлгідегі іс-шараларды өткізу көрермендерге қуаныш сыйлап қана қоймай, сонымен қатар болашақ мамандарға шығармашылық әлеуетін дамытуға мүмкіндік туғызады.

08.04.2016