Университетте студенттер арасында ватерполодан турнир өтті

Ватерполо – судағы қызықты спорт ойындарының бірі. Бүгінгі күні СҚМУ бассейні осындай спорт түрі бойынша сайыстар өткізу үшін толық жабдықталған. "Жас Отан" жастар қанатының қолдауымен университетіміздің ұлдары арасында ватерполодан бірінші облыстық турнир өтті.

"Жас Отан" ЖҚ кубогына күреске төрт команда түсті. Жарыс басталғанға бір күн қалғанда жеребе салынды. Жарыс барысында информатиктер мен математиктер командасы бірікті. Турнирде барлығы 6 жарыс болды. Ең көріністік сәт математиктер мен агрономдар арасындағы ойын болды. Командалар турнирде доптарда рекордтық санда тықты. Жарыс 4:3 есебімен агрономдар пайдасына түсті.

Жарыс қорытындысы бойынша РЭТ-13 тобы Жеңімпаз Кубогымен марапатталса, екінші орын А-13 тобының еншісіне тиді, ал соңғы үштікті М(о)-14 тобының студенттері жапты. Барлық жеңімпаздар медальдармен және естелік грамоталармен марапатталды.

08.04.2016