2016 жылғы КТК ойындарының қорытындысы жасалды

"Күлкілі, жарық, өзгеше". Дәл осы ұранмен университетімізде КТК лигасының финалы өтті. Ең күлкілі және тапқыр атану үшін 4 команда күресті. Олар: Тіл және әдебиет институтының, Сазды-педагогикалық факультеттің, Инженерлік-техникалық факультеттің және Жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінің құрама командалары. Сахна төрінде көрермендерді зеріктірмеген ең үздік студенттер көрінді.

Биыл фестиваль бағдарламасы өзгеріске ұшырады: жаңа командалармен қатар қызықты әрі өзіндік ерекшелігі бар байқаулар пайда болды.

КТК қатысушылары өзекті әлеуметтік, саяси, спорттық, мәдени және, әрине, студенттік тақырыптарда әзілдеді. Әзіл-сықаққа шек жоқ. Бұл барлығына ұнайды. Ойын студенттерге күнделікті өмірден көңілдерін бөліп, рахаттана демалуға көмектеседі.

Ойын қорытындысы мынадай болды: бірінші орынды Тіл және әдебиет институтының "7up" командасы мен Сазды-педагогикалық факультеттің "Соседи" командасы бөліп алса, екінші орынды Инженерлік-техникалық факультеттің "Фэмили" командасы алды, ал үшінші орынды Жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінің "Феникс" командасы өз қоржынына қосты. Бұл топ мүшелері біздің университеттің сахнасынан басқа еліміздің басқа да қалаларына барып өз өнерлерін паш етеді. Ал ЖОО басшылығы мен "Зенченко" ЖШС және "Квик-Стар" сауда компаниясы секілді серіктестер оларды материалдық жағынан қолдап тұрады.

Кішкене мұңды сезім пайда болып тұр, себебі КТК атты биылғы жылғы фестиваль аяқталды, алайда келесі кезеңде бізді жаңа ойыншылар мен қызықты әзілдер күтеді.

15.04.2016