Университетте "Жастар және ғылым - 2016" атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді

Университетіміздің әр факультетінде білім алушылар оқу үдерісімен қатар ғылыми-зерттеу жұмысымен айналысатын студенттік ғылыми қоғамдар бар. Білім алушылар түрлі бағыттары бойынша баяндамаларын оқу ордамыздың қабырғасында өткізілген "Жастар және ғылым" атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияда ұсына алды. Биыл бұл конференцияның мерзімі Ғылымдар күнімен әрі Ғарыш күнімен сәйкес келді.

Конференцияға қатысу үшін Қазақстанның және Ресейдің ғылыми-білім беру орталықтарынан көптеген баяндамалар келіп түскен. СҚМУ ректоры Оңдасын Әшімов аталмыш іс-шараны аша отыра, конференцияға қатысушыларға, сонымен қатар өзге қалалардан келген қонақтарға сәлем беріп, оларды университетіміздің қызметімен таныстырды.

Студенттер өз баяндамаларына әртүрлі салаға қатысты тақырып таңдаған. Жастардың ғылыммен шынайы түрде әуестенуі талап етілетін және шынайы еңбек қызметіне даяр маман болуға мүмкіндік береді.

Конференцияның пленарлық бөлімі аяқталған соң қатысушылар секциялар бойынша жұмыстарын жалғастырды.

Жалпы, конференция жас, болашағы мол студенттердің баяндамаларын тыңдауға мүмкіндік беріп, олардың әрбіреуі үшін шынайы өмірге енгізу жолдарын белгіледі.

15.04.2016