Оқу ордамызда жыл сайынғы "Денсаулық фестивалі" спорт мерекесі атап өтілді

Оқу ордамызда бес жыл қатарынан "Денсаулық фестивалі" спорт мерекесі өткізілуде. Бұл іс-шараға бірінші-екінші курстардың қыз студенттері қатысады. Олардың әрбіреуі өздерін "ең үздік" деп көрсеткілері келеді. Бұл мереке Дүниежүзілік Денсаулық күнінен орай өткізіледі.

Спорт – әр қатысушының жарты өмірі, жақсы денсаулықтың әрі әдемі дене келбетінің кепілі. Бұл - қыздармен қатар ұлдарға да тән. Жақсы формада болу өзіңе және өз күшіңе деген сенімділікті білдіреді.

Спорт залындағы қылтималар көрермендерге лық толы болды. Бірі қатысушыларды қолдауға келсе, бірі спорттық нөмірлерге қызыға қарауға келген. Қыздар икемділік және күш гимнастикасынан сынақталып жатқанда, студент жастар қонақтарға көрнекі нөмірлерін көрсетті.

Жігіттердің турникте және параллель орналасқан қырлы бөренелерде жаттығулар көрсеткен нөмірлері көрермендердің бойында ерекше әсер қалдырды.

Ұйымдастырушылар фестивалдің басты міндеттерінің бірі ретінде студент-жастар арасында салауатты өмір салтын насихаттап, эстетикалық тұрғыда тәрбиелеуді атайды.

Әр адам өзін өзі қалыптастырады. Денсаулық пен өзіңді жақсы сезіну - табысты адамның бойындағы басты қасиеттердің бірі. Осы жолы да оқу ордамыздың студенттері мұны тағы бір мәрте дәлелдеді. Спортпен шұғылданыңыздар! Өздеріңізді дамытып, салауатты өмір салтын ұстаныңыздар!

15.04.2016