Герольд Бельгерге арналған, АҒТК

11.02.2016 жылы ТжӘИ ұйымдастыруымен қазақстандық жазушы, сыншы, аудармашы Герольд Карлович Бельгерді еске алуға арналған қазақ, орыс және неміс тілдерінде "Герольд Бельгер-Қазақ Халқының Үлгілі ұлы" атты республикалық ғылыми - практикалық конференция өтті. Конференция аясында Қазақстанда және шетелде танымал жазушының шығармаларының, сондай-ақ оның өзі туралы кітаптар мен жарияланымдардың көрмесі ұйымдастырылды. Конференцияны Г.Бельгердің өмірі мен қызметі туралы демонстрациялық фильм ашты. Мектеп-гимназия мұғалімдері БЭСТ Гладкова О.Я. және Аққайың ауданы, Трудовое ауылының 1 мұғалім, ТжӘИ-ден 1 студент, СҚМУ-дің "Туризм" мамандығының 2 студенті баяндама жасады. Қатысушыларға сертификаттар табысталды.

18.04.2016