Наурыз құтты болсын!

18.03.2016 ж. ТжӘИ күн мен түннің теңелу күнін "Наурыз" мерекесін салтанатты түрде атап өтті. Үлкен мерекеге орай институтта жеті үйде салтанатты шеру ұйымдастырылды. Эдвайзерлер бастаған топтардың студенттері өздерінің "Ауылдарын" ең жақсы түрде көрсетуге тырысты, олардың әрқайсысына атаулар берілді. Қазақ халқының салт-дәстүрлері көрсетіліп, әндер шырқалып, қонақтар дәстүрлі тағамдармен мерекелік дастарханға шақырылды. Наурыз дәстүріндегі би композициялары қошемет көрсетіп, бишілерге қосылып келген қонақтарды бей-жай қалдырмады. Мерекенің құрметті қонағы тәрбие жұмысы жөніндегі проректор М. М. Тайжанова болды.

18.04.2016