Университет қалалық сенбілікке қатысты

Сәуір айының соңы - дәстүрлі сенбілік уақыты: барлық ұйымдар көшелеріміздің, саябақтар мен аулалардың сырт келбетін тазарып, жақсаруына ат салысады. ЖОО, Мағжан Жұмабаев атындағы шағын бақтың аумағын жинауға университет оқытушылары мен қызметкерлері шықты. Университет ұжымы қолдарына тырнауыш, күрек, сыпырғыш, зембіл алып, қыстан қалған қоқыс пен өткен жылғы жапырақтарды жинастырды.

Пластикалық бөтелкелер, полиэтиленді пакеттер, темекі тұқылы - осының бәрі университет аумағының көркін бұзады. Әр қызметкер аумақтың таза болуына өз үлесін қосты, ал энергия беруші ән-күй, көңілді көңіл күй және көктем мезгілінің ауасы сенбілік біткенше дейін қызметкерлерді сергіте түсті.

Арнайы техникамен біраз қоқыс шығарылса да, істейтін жұмыс әлі де жетерлік. Мұндай іс-шараларды өткізу - дұрыс әрі қажет іс деп атап кеткен жөн. Ал әрбір адам бұл іс-шараға ат салысса, қаламыз да тазарып, жайнай түседі.

22.04.2016