Облыстық ғылыми жобалар байқауының жеңімпаздары

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ дене шынықтыру факультетінің 45-жылдығына арналған Отанды қорғау, әлемде бейбітшіліқті қамтамасыз ету, әскери құрылыс, ҚР-дағы әскери-патриоттық тәрбие мәселелері бойынша оқушылар мен студенттер арасында өткен байқау қорытындылары жарияланды.

Байқау ұйымдастырушылары – «Әскери және дене тәрбиесі теориясы» кафедрасының қызметкерлері мен оқытушылары. Байқауға М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың көп салалы колледжінің студенттері де қатысты. Жүлдегерлер мен номинациялар иегерлері диплом, сертификаттар мен кітаптармен марапатталды. 2 курс ФКС-III-11 тобының студенті Сергей Малявин «Тарихи аспектісі» номинациясына, оның курстасы Игорь Яценко, «Қазақстан патриоты» номинациясына ие болды. Көп салалы колледжі студенттерінің ғылыми жобаларының жетекшісі КСК оқытушы Гришин Евгений Владимирович.

22.04.2013