Оқу ордамызда 2016 жылғы "Маржанды" таңдады

"Университет маржаны" байқауы 19 жыл бойы өткізіліп келеді.  Биыл "Университет маржаны" аталуы үшін 19 студент сайысқа түсті.

Байқауға қатысушылар барынша мұқият дайындалады. Дайындыққа көп уақыт пен күш кетеді, себебі әрбір қатысушы өзін ғана көрсетіп қана қоймай, өз факультетін де қорғайды.

байқау өткен күні залда бірде бір бос орын қалмады. Байқауға қатысушылардың достары, топтастары және ата-аналары қолдап, қолпаштауға келді. Көрермендер қатарында университет ректоры Оңдсын Әшімов та болды.

Қыздардың өнерін Солтүстік Қазақстан облысы банктерінің филиалдарының өкілдерінен құралған қазылар алқасы бағалады. Қазылар алқасына Солтүстік Қазақстан Ұлттық банкі филиалының директоры Жомарт Қожрахимов төрағалық етті.

Іс-ша айтарлықтай ерекше басталды. Осы жолы жүргізушіге бәріне танымал «Пираты Карибского Моря» фильмінің кейіпкері Джек Воробей көмектесті.

Дәстүрге сай, бірінші кезең "Визитная карточка" болды. Барлық қатысушылар бұл кезеңде үш тілде өздерін және оң сипаттамаларын айта отыра болашақ мамандықтарын таныстырды.

Екінші өте қиын әрі жауапты шығармашылық кезеңде қыздар өз өнерлерімен бөлісті. Көрермендер әдемі дауыс, тамаша дуэт, заманауи және ұлттық билерді тамсана тамашалады.

Соңғы кезеңде қыздар әдемі кеш көйлектерін киіп сахнаға шықты.

Қазылар алқасының шешімі бойынша номинациялар келесідей үлестірілді:

• Университет маржаны – Сентаева Жанбота (ТжӘИ)
  • Мисс Әдемі – Қабдомажитова Индира (ИТФ)
  • Мисс Айналайын – Ахметова Салтанат (ТжӘИ)
  • Мисс Таңғажайып – Серікова Жұмагүл (ЖҒСФ)
  • Мисс Әсемдік – Завацкая Екатерина (СПФ)
  • Мисс Фотомодель – Пронина Виктория (СПФ)
  • Мисс Көрермендер Көзайымы – Жақыпова Тамила (ЖҒСФ)
  • Тәуелсіздік аруы – Фариза Баймағанбетова (АТФ)

Байқаудың демеушілері қыздарды естелік сыйлықтармен және сертификаттармен марапаттады.

11.05.2016