Университеттің жастар ұйымдары мини-футболдан турнир өткізді

Алғаш рет "Жас Отан" жастар қанатының бастамасымен мини-футболдан турнир өткізді. Жарысқа Жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінің, Жастар ісі жөніндегі комитеттің, СҚО Студенттер альянсының, "Жас Отан" және Кәсіподақ командалары қатысты.

Турнир қатысушыларының футбол әуесқойлары екеніне қарамастан, ойын алаңында күшті бәсекелестік күй сезілді. Облыс белсенділері бар жерде бірінші болуға үйреніп кеткен. Бүгін де ойын барысында әр команда өз көшбасшылығын көрсеткісі келді.

Басты сыйлық "Жас Отан" кубогын Студент альянсы спортшылары алды. Екінші орынды Кәсіподақ құрамасы иеленсе, үшінші орын Жастар ісі жөніндегі комитет командасына бұйырды.

11.05.2016