Қазақ тілі кафедрасында 2016 жылдың 16 мамырында «Жаңашыл мұғалімдермен дөңгелек үстел өткізу арқылы тілді үйретудегі сабақтастықты қамтамасыз ету» тақырыбындағы ғылыми-әдістемелік семинар ұйымдастырылды. Осы семинарға қала колледждерінің қазақ тілі мұғалімдері қатысып, «Кәсіби қазақ тілін» оқытуда студенттердің сөйлеу тілін дамыту арқылы инновациялық технологияларды енгізу төңірегінде пікір алысып, тәжірибе алмасты. Семинарда талқыланған мәселелердің қорытындысы ретінде бірлескен ғылыми-әдістемелік кеңес құру туралы шешім қабылданды.

18.05.2016