Мамандарды даярлау деңгейі мен бағыттары бойынша ҚР Жоғары оқу орындарының тәуелсіз рейтингісінің қорытындысы жасалды

Бұл саралау үдерісін үшінші рет Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі өткізді. 2016 жылы бұған 51 жоғары оқу орны қатысты.

Саралау үдерісі 4 көрсеткіш бойынша іске асырылды, бұған қоса, әр көрсеткіштің үлес салмағы 25%-ды құрайды:

1. Дарынды студенттердің, оқытушылар мен зерттеушілердің жоғары шоғырлануы
  2. Академиялық ұтқырлық
  3. Түлектердің бәсекеге қабілеттілігі
  4. Мамандық оқытушыларының, магистранттарының және докторанттарының ғылыми жарияланымдарының бәсекеге қабілеттілігі

Бакалавриат - магистратура - докторантура білім беру бағдарламаларын саралау үштігіне М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың 3 мамандығы енді:

2 орын

3 орын

Бұған қоса, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Ауыл шаруашылығы" категориясында мамандарды даярлау бағыты бойынша генералды рейтингінің ондығына енді.

20.05.2016