СҚМУ студенті ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша өткен олимпиадада екінші орын алды

Ағымдағы жылдың сәуір айында еліміздің оңтүстік астанасында Республикалық пәндік олимпиада өтті. Бұл олимпиада СҚМУ студенттері үшін өте жемісті болды, себебі олар университет қоржынына жүлделі орындар қосты. Олардың бірі - "Агрономия" мамандығының 4 студенті Мадина Мадееваның ІІ дәрежелі дипломы.

14-15 сәуірде Қазақ Ұлттық аграрлық университетінде ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша олимпиада өтті. Оған Қазақстанның 10 жоғары оқу орнынан 12 команда қатысты. СҚМУ намысын "Алтын Дән" командасы қорғады. Оның бір мүшесі, Мадина Мадеева, жеке біріншілікте 2 орынға ие болды.

Үштікке Қазақстанның ең мыңты аграрлық жоғары оқу орындарының студенттері кірді: Қазақ ұлттық аграрлық университеті, С. Сейфуллин атындағы Қазақ аграрлық университеті. Олардың қатарында СҚМУ студенттері де бар.

Өткен олимпиадада университетіміздің агрономдары 3 орын алған болатын. Мадина Мадееваның көрсеткіші бір сатыға жоғарылады. Келесі жылғы командадан одан да көптеген жетістіктерді күтеміз!

23.05.2016