Академиялық ұтқырлық туралы жаңа келісімшарт жасалды

Оқу жолының соңы оқу ордамыз үшін пайдалы әрі перспективті ынтымақтастықпен есте қалатын болды. Ректор Оңдасын Әшімов және Мәскеу қаржы-өнеркәсіп университетінің Омбы филиалының директоры Игорь Щеткин академиялық ұтқырлық туралы келісімшартқа қол қойды.

Жаңа оқу жылында СҚМУ студенттерінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша семестрлік оқу мүмкіндігі бар шетел жоғары оқу орындарын таңдау мүмкіндігі артады. Олар үшін ірі ресейлік СИНЭРГИЯ бөлімшілерінің бірі Мәскеу қаржы-өнеркәсіп университетінің Омбы филиалы өз есіктерін ашты.

Академиялық ұтқырлық - бұл тек өзара ынтымақтасу бағыттарының бірі ғана. Жасалған келісімшарт оқытушылардың тәжірибе алмастыруын, бірлескен білім беру бағдарламалары мен ғылыми зерттеулерді жүзеге асырып, орындауды қамтиды.

Ресейлік ЖОО жетекшісі СҚМУ-ға бірнеше рет келу және оның қызметімен танысу барысында қазақстандық білім берудің кейбір бағыттары ресейлікке қарағанда алда келе жатқанын атап өтті. Бұл - көптілділіктің дамуы және Болон үдерісіне қарқындырақ енуі.

02.06.2016