ЖОО-да ашық әдістемелік алаң өткізілді

Оқу ордамызда Ғылым күндерінің аяқталуына орай "Педагогикалық серіктестік білім сапасын арттыру факторы ретінде" тақырыбында ашық әдістемелік алаң өткізілді. Аталмыш іс-шараны ұйымдастырушылар қатарында - "Өрлеу" БАҰО АҚ филиалы СҚО бойынша БАИ, "Петропавл қаласы Білім бөлімі" ММ, "№8 Орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбиелеу мектеп-интернаты" КММ.

Бұл іс-шараға мектеп және университет оқытушылары қатысты. Алаңның жұмысы бірнеше бағыттар бойынша істеді: бастауыш білім беру, қоғамдық ғылымдар және өзін-өзі тану, жаратылыстану және нақты ғылымдар, тіл білімі секциялары. Эстетикалық және шығармашылық цикл пәнжерінің оқытушылары баяндамалар оқыды.

Педагогтер арасында тәжірибемен алмасу арқылы оқыту сапасының деңгейін арттыру - іс-шараның басты міндеті. "Біз әрдайым жаңаға ұмьтылуымыз керек, өз дағдыларымызды шыңдай түсіп, оқушыларымзды даярлаудың жаңа әдістемелерін әзірлеуіміз қажет", - дейді ашық алаңға қатысушылар. Іс-шара барысында жасалған ұсыныстар жаңа оқу жылында-ақ өз қолданыстарын табады.

06.06.2016