Андрей Слезко фортепианалық музыка бойынша концерттік бағдарламасын ұсынды

Оқу ордамыздың басты сахнасында Фредерик Шопен, Петр Чайковский, Сергей Рахманинов және Александр Бородиннің бәріне белгілі шығармаларының үні естілді.

Андрей Анатольевич Слезко фортепианода ойнаған кезде жанның тереңде жатқан қылына жетуі мүмкін. Ол үмітсіз жүректі жаруы немесе әлемдегі ең бақытты жан етуі мүмкін. Мұның бәрі сол туралы: сөзсіз дарынды пианист, музыкалық пәндер кафедрасының аға оқытушысы.

Андрей Анатольевич университетімізде 1994 жылдан Алматы консерваториясын аяқтаған соң жұмыс істеп келеді. Ол бірнеше пәндер бойынша сабақ жүргізеді: өнер тарихы, әлем музыкасы тарихы бойынша дәріс оқыса, фортепиано сыныбы бойынша сабақ береді. Шығармашылығының сүйікті бағыттары - орыс және батыс еуропалық фортепианалық музыка. Андрей Анатольевич музыкалық педагогикалық әулеттің өкілі болып табылады.

Жылына екі рет классикалық музыканы ас қадірлеушілер оның есептік концертінің көрермені болады. Олар - оның студенттері, әріптестері, достары, туысқандары, сонымен қатар оның шығармашылығын сүйіп тыңдайтын жандар.

Андерй Анатольевичтің концерті, әдеттегідей, жоғары деңгейде өтті. Ол үшін ең жақсы марапат гүлдер, қошеметтермен қатар тыңдармандарының бақытты жүздері мен ұзаққа созылатын қол шапалақтауы.

06.06.2016