"Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасының ғылыми-әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті

2015-2016 оқу жылы жұмысының қорытындысы және болашаққа арналған міндеттер ҚХА кафедрасының ғылыми-әдістемелік бірлестігінің кезекті отырысында қарастырылды.

ҒӘБ мүшелері ұйымдастырушы әрі қатысушы болған іс-шаралар саны - 74. Олар: дәрістер, семинарлар, дөңгелек үстелдер, көрмелер, байқаулар. Олардың қатарында «Роль кафедры АНК в учебно-воспитательном процессе вуза и деятельности государственных, общественных организаций и этнокультурных объединений» атты республикалық ғылыми-әдістемелік семинары, «Лучший экскурсовод по достопримечательностям СКО» атты аймақтық байқау, студенттер арасындағы «Что значит быть патриотом» атты эссе байқауы және басқалары.

ҚХА кафедрасының ҒӘБ қызметінің тағы бір жағы  - ғылыми-әдістемелік құралдарды шығару. Биыл бірлестік мүшелері сегіз осындай құрал, ҚХА жылына арналған студенттер эссесінің жинағын дайындады.

ҚХА кафедрасының меңгерушісі Л.А. Гривенная айтқандай, "Бірлестік қызметінің күшті жақтары - бұл, ең алдымен, ҒӘБ отырыстарында қызмет сұрақтарын алқалы қарастыру. Бұдан басқа, ҒЗЖ, ғылыми-әдістемелік жұмыс пәнаралық байланысы және іс-шаралар өткізу. Қызметіміздің күшті жақтарына ғылыми-әдістемелік құралдар шығаруды, ғылыми әзірлемелерді ЖОО-ның оқу қызметіне және өндіріске енгізуді, қала мен облыстың сыртқы ұйымдарымен ынтымақтастықты кеңейтуді, әрине, республикалық ғылыми орталықтармен байланысты жатқыза аламыз».

ҒӘБ жұмысына белсенді қатысқаны үшін Ю.В. Кузьменкоға, С.В. Пашковқа, Т.А. Ахметоваға, З.П. Табаковаға және басқа да мүшелеріне алғыс хат берілді.

Отырысқа қатысушылар өткен оқу жылының қорытындысы туралы пікірлерімен бөлісті, өз ескертулері мен ұсыныстарын айтты. Іс-шара соңында келер оқу жылына жоспарлар айтылды.

09.06.2016