Талапкерлер назарына! Педагогикалық мамандықтарға оқуға түсетін талапкерлерге арнаулы емтихан жайлы

Осы жылдан бастап педагогикалық мамандықтарға түсетін түлектер арнаулы емтихан тапсыратын болады.

Арнаулы емтиханға қатысу жайлы өтініштер 20 маусымнан 4 шілдеге дейін қабылданады.

Арнаулы емтихан 11, 12, 13, 14 шілде күндері сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін СҚМУ-нің 3 корпусындағы №355 (мемл. тіл), №260 (орыс тілі) аудиторияларында өтеді.

ЖОО-ны педагогикалық мамандықтарға түсетін үміткер талапкерлер (осы және өткен жылдың мектеп түлектері, колледж түлектері), көрсетілген мерзімде арнаулы емтихан тапсыру керек.

Педагогикалық мамандықтарды таңдаған және арнайы емтиханнан «өткен» талапкерлердің оқу грантын беру байқауына қатысу немесе ақылы негізде ЖОО-на түсуге құқылары бар.

Арнайы емтиханнан «өтпеген» талапкерлердің таңдау пәніне сәйкес басқа мамандықтар бойынша оқу грантын беру байқауына қатысу немесе ақылы негізде ЖОО-на түсу құқылары бар.

24.06.2016