Сазды-педагогикалық факультет түлектеріне дипломдар табысталды

Сазды-педагогикалық факультетінің тоқсан түлегі ЖОО аяқтағаны туралы диплом алды. Соның ішінде сырттай оқуды аяқтаған 20 адам, күндізі оқуды аяқтаған 22 адам үздік диплом алды. Үздік түлектер озат оқулары мен факультет пен университеттің қоғам өміріне белсене қатысқандары үшін мақтау қағаздарымен марапатталды.

Тәрбие ісінің проректоры Мұқарам Тайжанова мараппатау рәсімін ашу барысында түлектер мен ата-аналарды, сонымен қатар, мереке қонақтарын құттықтады. Сонымен бірге, сазды-педагогикалық факультетінің деканы Саржанова Айнагүл Николаевна түлектерді құттықтады. Оқытушылар мен ата-аналар мереке себепшілеріне таңдаған мамандықтарын меңгеруде табыс тіледі.

Факультеттің барлық 90 түлегі мамандықтары бойынша жұмысқа орналастырылды.

01.07.2016