Орыс тілі мен әдебиет кафедрасында бірінші шығармашылық емтихан өткізілді

2007 жылы 70 жылдығын тойлаған орыс тілі мен әдебиет кафедрасы университеттің жетекші кафедрасы болып саналады және «Орыс тілі және әдебиет», «Журналистика» мамандықтары бойынша түлектер дайындайды. Биыл «Журналистика» мамандығы бойынша білім алуға қала және облыс мектептерінен 29 адам өтініш берген. Олар үшін бірінші шығармашылық емтихан 1 шілде күні өткізілді. Емтихан дәстүр бойынша шығарма-эссе түрінде өткізілді. Талапкерлер таңдауына 23 тақырып берілді. Шығармаға қойылатын максималды баға – 25 балл. Екінші шығармашылық емтихан 4 шілде күні өткізіледі. Ол кәісби жарамдылықты айқындау үшін әңгімелесу түрінде өтіп, максималды 25 баллмен бағаланады.

Корней орта мектебінің түлегі Мадина Байкенова бізбен өз ойымен бөлісті: «Эссе жазу мүлдем қиыншылық туғызған жоқ. Бұл жерде бізді жылы қабылдап, толқынысты жеңуге көмектесті».

Барлық талапкерлерге шығармашылық емтиханды сәтті тапсырып, алдағы оқуда табыс тілейміз.

05.07.2016