Сазды-педагогикалық факультетте шығармашылық емтихандар өтті

Сазды-педагогикалық факультетінің «Музыкалық білім» және «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандықтарына оқуға түсетін талапкерлер үшін 4-5 шілде күндері шығармашылық емтихандар өтті.

Биыл бұл мамандықтар бойынша білім алуға 50 астам адам өтініш берген. Олар Солтүстік Қазақстан облысының мектеп пен колледждер, сонымен қатар, Астана, Семей, Көкшетау, Степногорск, Щучинск және т.б. қалалар түлектері.

Шығармашылық емтихан 2 кезеңнен тұрады. «Музыкалық білім» мамандығының талапкерлері үшін: орындаушылық шеберлікті көрсету және жалпы музыкалық қабілет ұсыну. «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығына түсетін талапкерлерге бірінші емтихан орындаушылық шеберлікті көрсету болса, екінші – проза немесе поэзияны мәнерлеп оқу.

08.07.2016