М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде алғашқы Байқау кеңесі өтті

2016 жылы 7 шілдеде № 445 Білім және ғылым министрінің бұйрығымен М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде Байқау кеңесі бекітілді.

22 шілдеде Университетте бірінші Байқау кеңесі өтті, сол кеңес бойынша келесі мәселелер талқыланды:

• Байқау кеңесінің мүшелерінің өкілдігі.
  • Байқау кеңесінің төрағасын сайлау.
  • Байқау кеңесінің хатшысы тағайындау.
  • Байқау кеңесінің қызметі туралы.
  • Басқа сұрақтар

Байқау кеңесінің Төрағасының шешімімен Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Асылова Б.А.төрағасы ретінде болып сайланды. М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің Сапа менеджменті қызметінің басшысы Погребицкая М.В. Байқау кеңесінің хатшысы болып тағайындалды.

25.07.2016