2016-2017 оқу жылына арналған жеңілдіктер мен шегерімдер

1. Осы Ереже М. Козыбаев Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің ақылы негізде білім алушыларына жеңілдіктер (шегерімдер) беру тәртібін анықтайтын, курс бойынша емтихан сессиясын жақсы тапсырған («А», «А-», «В+» бағаларымен) білім алушыларға, алдағы 2016-217 оқу жылының ақысы азаяды.

2. Ақылы негізде білім алушыларға келесі шегерім мөлшерлері бекітілуі мүмкін: 1 курсқа түскенде келесі жеңілдіктер беріледі:

• ерекше үлгідегі аттестаты не техникалық және кәсіптік білімі туралы үздік дипломы бар талапкерлерге

• орташа ұпайлы аттестаты не 4,5 және одан да жоғары ұпайлы орта техникалық және кәсіптік білімі туралы дипломы бар талапкерлерге

• М. Қозыбаев атындағы СҚМУ өткізген олимпиадаларда жүлделі орындар алғаны туралы грамоталары бар талапкерлерге

• пән олимпиадалары мен Республикалық СҒЗЖ байқауының жүлдегерлері болып табылатын талапкерлерге

• азқамтылған отбасынан шыққан балаларға (ата-анасы мүгедектер, әкесі де шешесі де зейнеткерлер)

• отбасының бірнеше мүшелері бір уақытта университетте оқып жатқан болса

• ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, жетім, мүгедек студенттерге

• университет қызметкерлерінің балаларына

• 1-інші жыл оқып жатқан магистранттарға жоғары кәсіби білімі туралы үздік дипломы бар

• «үздік» және «жақсы» деген бағалармен жоғары кәсіби білімі туралы дипломы барларға (орташа ұпай 4,5 және одан да жоғары не GPA-3,7 және одан да жоғары)

• М.Қозыбаев атындағы СҚМУ түлектері магистратураға оқуға түскенде

3. Спортшыларға (университет құрама командаларының мүшелеріне)

4. «Алтын белгі» иегерлеріне оқуға түскен уақытта «Ректор гранты» тағайындалады.

26.08.2016