2016-2017 оқу жылындағы Ғылыми кеңестің бірінші отырысы өтті

Жаңа оқу жылы қарсаңында Ғылыми кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібіне сәйкес 2 негізгі сұрақтар қарастырылды: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ құрылымы және 2016 жылы білім алатындар контингентінің құрылу қорытындысы.

Ғылыми кеңес отырысын ашу барысында Серік Өмірбаев қатысушыларға ЖОО-да орын алатын құрылымдық өзгерістер туралы хабарлады. Оның ішінде – музыкалдық-педагогикалық факультетті педагогикалық, спорт және жаратылыстану ғылымдар факультетін жаратылыстану және ауыл шаруашылық факультетіне қайта ұйымдастыру. Сонымен қатар, 2 жаңа факультет құрылмақ: «Foundation» және біліктілікті арттыру.

Отырыста университеттің үздік қызметкерлері «Ыбырай Алтынсарин» және «Қазақстан Республикасының құрметті қызметкері» омырау белгілерімен марапатталып, білім және ғылым министрі, Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің және М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ректорының грамоталары табыс етілді.

29.08.2016