М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-де Тәуелсіздік күніне арналған дөңгелек үстел өтті

29 тамыз күні М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-де Тәуелсіздік күніне арналған «Қазақстан Президентінің бес институционалдық реформалары – елдің даму векторы» атты дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелдің мақсаты – бүгінгі қазақстандық қоғам өміріндегі ҚР Конституциясының адам мен азаматтың құқықтары мен бостандығын қамтамасыз ету, демократиялық, заңдық және әлеуметтік мемлекет құруындағы көп қырлы рөлін көрсету.

Дөңгелек үстел отырысын ашу барысында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры міндетін атқарушы Серік Өмірбаев қатысушыларды ҚР Тәуелсіздік күнімен құттықтап, Конституцияның қоғам өмірінің барлық салаларындағы маңыздылығын және оның білім мен ғылым дамуындағы рөлін ерекше атап өтті.

Мемлекеттік билік пен қоғам өкілдері, қалалық және облыстық мәслихат депутаттары, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-нің профессорлық-оқытушы құрамы мен студенттерімен қатар БАҚ іс-шараға қатысты.

Баяндамашылар сөзінен соң дөңгелек үстел қатысушылары қызықтыратын сұрақтарын қоя алды.

31.08.2016