Университетіміздің биология ғылымдарының кандидаты Николай Николаевич Семенов естелігіне арналған фотокөрме өтті

Университетіміздің биология ғылымдарының кандидаты Николай Николаевич Семенов естелігіне арналған фотокөрме өткізілді. Оны көзі тірісінде білген адамдар әріптестермен, туған-туысқандармен, студенттік, әскерлік жылдары түскен фотосуреттерін көре алды.

Бұрынғы декан, әріптес пен тәлімгерді бауыр басқан жаратылыстану-географиялық, қазіргі жаратылыстану және ауыл шаруашылық ғылымдар факультетінде еске алды. Қыркүйектің 1 күні Николай Семеновқа 70 жыл толар еді. Николай Николаевичті біздің университетпен студенттік пен көп жылғы жұмыс байланыстырады.  Өз еңбек қызметін ол 1972 жылы сол кездегі Педагогикалық институтының адам мен жануар физиологиясы кафедрасында көмекші ретінде бастады. 1995-2010 жылдар аралығында жаратылыстану-география факультетінің деканы болды.

Николай Николаевичті тірі кезінде білген адамдар жұртқа көмектесуге деген шын тілегін оны сипаттайтын басты ерекшелігінің бірі дейді. Көпшілік жадында ол сенім артуға тұрарлық адам ретінде сақталды.

Қызметтегі еңбектері үшін Николай Николаевич Семенов «Қазақ КСР оқу ағарту ісінің үздігі», «ҚР білім беру ісінің құрметті қызметкері» төс белгілерімен марапатталды.

07.09.2016