М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры міндетін атқарушы Серік Өмірбаев 1 курс студенттері, «Алтын белгі» иегерлерімен кездесті

Биыл университетімізді 7 «Алтын белгі» иегері таңдады.  Бұл – соңғы жылдардың үздік көрсеткіші. Олар ЖОО-нан алған бірінші әсерлері мен болашақ жоспарлары туралы М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры міндетін атқарушы Серік Өмірбаевпен бөлісті.

Вячеслав Грабовский, Ирина Горелик, Хайбрахманова Дана, Никита Горшков, Данил Дитюк, Иващенко Виктория, Федоренко Елена – университеттің «Алтын қоры».  Дәл осылай «Алтын белгі» иегерлерін ректор Серік Мәуленұлы өз бастамасымен ұйымдастырылған кездесуде атады.

7 медаль иегерлерінің екеуі «Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар» мамандығын таңдаса, қалғандары «География», «Математика», «Экономика», «Туризм», «Шет тілі» мамандықтарын игеруді шешті. Жастардың айтуынша, олардың таңдауы СҚМУ-дегі білім сапасының деңгейіне байланысты болды. Студенттер үлгерімі мен түлектерді жұмысқа орналастыру пайызы сияқты параметрлері бойынша біздің ЖОО жоғары көрсеткіштерге ие. Кездесудің ресми сипатына қарамастан, кеңес еркін түрде өтті. Студенттер студенттік өмірлерінің бірінші күндері мен жоспарлары туралы ой бөлісті. Медаль иегерлері атағы жастарға үлкен жауапкершілікті жүктеп отыр. Өзін-өзі танытуларына барлық жағдайды жасап,университет олардан тек табысты оқу ғана емес, ғылыми іс жүргізуін күтеді.

Кездесу барысында студенттер ректорға белсене сұрақтар қойды. Көбіне бірінші курс студенттері хабардар емес біздің ЖОО-да белсене қолданылатын білім беру саласындағы инновациялар туралы сұрақтар қойылды. Кездесудің қорытындысы ретінде барлығы естелік суретке түсті.

09.09.2016