«Оқу тобындағы тәлімгер/эдвайзер тәрбие жұмысындағы негізгі тәсілдемелері» тақырыбында семинар өтті

Жақында университетімізде «Психология және педагогика» кафедрасы және психологиялық кеңес кабинетімен ұйымдастырылған тәлімгерлерге арналған ақпараттық оқыту семинары өткізілді. Семинар жұмысына 1-2 курс тәлімгерлері мен оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі декан орынбасарлары қатысты.

Тәлімгерлерге арналған ұсынымдарды ТЖ жөніндегі проректор Мұқарам Мұрзатқызы Тайжанова, психологтар, «Психология және педагогика» кафедрасының оқытушылары, ҚХА кафедрасы орынбасары Людмила Александровна Гривенная дайындады. Біздің университет қызметкерлерінен басқа іс-шараға «Қоғамдык келісім» КММ және СҚО діни істер бақармасы өкілдері шақырылды.

Кездесуде «Серпін-2050» бағдарламасы бойынша оқитын студенттерге ерекше көңіл бөлінді. Олардың орыс тілін меңгеруін тездету мақсатында мәдени-оқыту іс-шараларын жиі өткізу ұсынылды. Семинар ашық микрофон түрінде өткізіліп, әр адам өз ойымен бөлісу мүмкіндігін қолдана алды.

13.09.2016