Қазақстан халық ассамблеясы кафедрасында құрамына 40 адам(27-ПОҚ және 13-сыртқы ұйымдар өкілдері) кіретін ғылыми-әдістемелік бірлестігінің (ҒӘБ) жұмысы ұйымдастырылды.

ҒӘБ-тің ғылыми- әдістемелік алаңын ұйымдастыру ғалымдардың күштерін жұмылдырып, оқу-әдістемелік құралдарын дайындау бойынша пәнаралық қарым-қатынасқа жағдай жасауға ерік берді.

Кафедраның ҒӘБ жұмысы университеттің профессорлық-оқытушылар құрамының интеллектуалды әлеуеті мен мемлекеттік, білім беру мекемелері және облыстың мәдениаралық бірлестіктердің этносаралық қатынастар сұрақтары бойынша практикалық жұмысын біріктіруге жағдай жасады.

15.09.2016 ж. «Қазақстан халық ассамблеясы» кафедрасының ғылыми-әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті. Отырыста 2016-2017 оқу жылындағы ҚХА кафедрасының ҒӘБ-нің жұмыс бағыттары талқыланды.

ҒӘБ жұмысының негізгі бағыттары:

- этносаралық қатынастар сұрақтары бойынша оқу пәндерінің ғылыми-әдістемелік құралдарын дайындау;

- ПОҚ, магистранттар, студенттер және сыртқы ұйымдар өкілдеріне арналған 10 ғылыми-әдістемелік семинар мен вебинарлар өткізу;

- дөңгелек үстелдер, семинар-тренингтер, кездесулер ұйымдастыру;

- СҒЗЖ мен диплом жұмыстарын дайындау;

- 8 әдістемелік құралдарын басу;

- ғылыми-практикалық конференцияларға қатысу.

Жаңа оқу жылында медиация, қайырымдылық, сыртқы ұйымдар және республикалық ғылыми орталықтар қарым-қатынастарын кеңейту ҚХА кафедрасының ҒӘБ-нің жаңа бағыттары болмақ.

ҒӘБ құрамына этносаралық, конфессияаралық қатынастар, отаншылдық тәрбие, көптілділік, тарих, этнодемография және т.б.  сұрақтар бойынша атқарылған жұмыс көлемі бар барлық қалаушылар шақырылады.

Қызықтыратын сұрақтар бойынша ҚХА кафедрасына жолыға аласыздар – 114а каб./ 2 корпус.

Байланыс тел.: 12-55, 49-40-74

15.09.2016