«Мәңгілік ел» отаншыл актін түсіндіру және «Әлем. XXI ғасыр» манифесін алға жылжыту аясында университетте студенттермен кездесу өтті

14 қыркүйек күні университетімізде студенттермен кездесу өтті. Ол «Мәңгілік ел» отаншыл актін түсіндіру және «Әлем. XXI ғасыр» манифесін алға жылжыту аясында өткізілді.

СҚО бойынша «Қоғамдық келісім» КММ-нің басшысы Есқожа Әсемгүл Найманқызы модератор болып сөз сөйледі. Бірінші болып Солтүстік Қазақстан облысының Қазақстан халық ассамблеясы хатшылар алқасының меңгерушісі Наиль Салимов сөз сөйледі.

Солтүстік Қазақстан облысының Қазақстан халық Ассамблеясының этностық-мәдени бірлестіктерінің өкілдері Рашбиль Евдаев, Рашид Надиров, Виктор Сайко өз этностық-мәдени орталықтарының жұмысы туралы айтып, студенттерге сәтті оқу тіледі.

Іс-шара ашық микрофон түрінде өткізілді. Мұнда әр адам өз ойымен бөлісіп, азаматтық ұстанымдарын білдіре алды.

15.09.2016