Университетке сапармен Мәскеулік қаржы-өнеркәсіптік университетінің Омбылық бөлімшесінің директоры Игорь Щеткин келді

Біздің университетімізге кезекті сапармен Мәскеулік қаржы-өнеркәсіптік университетінің Омбылық бөлімшесінің директоры Игорь Щеткин келді. Еске сала кетсек, өткен оқу жылының соңында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ мен Мәскеулік қаржы-өнеркәсіптік университетінің Омбылық бөлімшесі арасында академиялық ұтқырлық туралы шартқа қол қойылды. Бұл жолы ресейлік ЖОО-ның басшысы күші бар келісімдерді нығайту және қарым-қатынастың жаңа бағыттарын белгілеу мақсатында келді.

Академиялық ұтқырлық – бұл өзара ынтымақтастық бағыттарының біреуі ғана. Қол қойылған шарт оқытушылар арасындағы алмасу, ортақ білім беру бағдарламалары мен ғылыми зерттеулер өткізуді қарастырады.

16.09.2016